HAKKIMIZDA

İŞBAY MAKİNA HAKKIMIZDA

 

             Temelleri 1965 yılında MUHSİN İŞBAY tarafından atılan firmamız 1996 yılında limited şirket olmuştur.


Paslanmaz metalin kullanıldığı kimya gıda ve benzeri gibi sektörlere makine ve ekipman üretimi ile hizmet vermekteyiz.Üretim alanımız ağırlıklı olarak gıda işleme ekipmanları olup süt sektörü en önemli yeri almaktadır. Süt soğutma tankları, süt ve peynir işleme tankları, beyaz peynir ekipmanları, aktarma pompaları, süt kabul hazneleri, süt nakil ve depolama tankları, ısıtıcı apareyler,ıslak hacim hijyen ekipmanları, reaktörler ve düdüklü tencereler,sıvı ve toz mikserleri, süt sağım ekipmanları, sıvı maya tesisleri, aseptik tankları, kasa yıkama makinesı ve CİP sistemlerinin yanı sıra özel dizayn paslanmaz çelik ekipmanları üretmekteyiz.Bunların yanında üretim hattımıza yumurta yıkama makinesi de eklenmiş bulunmaktadır.

 

Prensibimiz  ENERJİ TASARRUFU, MAKSİMUM VERİMLİLİK VE YÜKSEK KALİTEDİR.

 

         Kuruluşumuzdan bu yana ilkemiz kalite ve verimlilik olmuştur. Kalitemizden ödün vermeden verimliliği arttırmak ve ENERJİ TASARRUFLU üretim yönünde araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir. 2B1 sınıfı enerji tüketimli süt soğutma tanklarımızla; tankınızı kullanmaya başladığınız anda kazançlı çıkacaksınız.

 

         Firmamız tecrübesiyle, çalışma disipliniyle, 7000 m2 kapalı alanda uzman teknik ekibimiz ile yarım asırdır sektörün ihtiyaçlarını tedarik etmektedir.